קצת על עצמי


אני דפנה אברהמי, אמא ל 4  ילדים ‘דנסטנים’ שהגדול בן 6 והקטן בן פחות משנה, בעלת תואר ראשון בחינוך גופני עם התמחות בחינוך מיוחד והגיל הרך. מדריכת שפת התינוקות של דנסטן ומאמנת כושר

בעבר ובהווה אני מטפלת מנחה ומתקשרת עם מאות ילדים ותינוקות במסגרת מעונות גני ילדים ומשפחתון פרטי.

אחרי שסיימתי את הלימודים רציתי להראות לאנשים איך אפשר במהלך חיי היום יום להכניס נקודות קטנות של אור. רגעים שיתנו נחת. ולכן רציתי לכתוב בלוג שיבליט את הפשטות, הרגעים הקטנים בחיים ואת הכיף שצף כשלא עוסקים בשיפוטיות. ולעשות את זה דרך תנועה, מתיחות, תקשורת חיובית וטובה, נשימה והמון הכלה ואהבה!!
בלי תחרותיות, בלי למצוא חן ובלי לבזבז זמן בהכנות, כי פשוט אין. להעצים את החיבור בין הגוף לנפש ובין הורה לילדו.

כשילדתי את בני בכורי ובת דודה שלי אמרה לי: “תשמעי יש דבר כזה דנסטן שמבינים מה התינוק אומר חפשי סרטונים ביוטיוב” אז חיפשתי והסתכלתי, הבנתי צליל אחד בערך… בילדה השנייה שכחתי את כל מה שלמדתי ולא הצלחתי לזהות אצלה כלום אבל בשלישי התחלתי ללמוד לעומק מה זה שפת התינוקות דנסטן. השלישי שלי נולד בקיסרי חירום אבל זיהיתי אצלו חלק מהצלילים וזה עזר לי. ברביעי כבר השלמתי את כל ההכשרה ואיזה שיוני זה עשה! כמו ההבדל בין ‘על רגל אחת’ לבין לדעת את כל התורה כולה!!

במהלך השנים עבדתי במערכת החינוך ואף פתחתי בעצמי משפחתון כדי להגיע הכי קרוב לתינוקות. מה לעשות… יש לי חולשה לנשמות טהורות. בשלב מסוים הרגשתי שמשהו בכל זאת היה חסר לי. משהו שישלים את התמונה. משהו שיעשה גם להורים שלהם ולי טוב על הנשמה!
והחלטתי שאני חוזרת להגשים לכם חלום!

אז הנה אני כאן בשבילכם. מלמדת אתכם לפתח קשב נכון ומדויק לתינוקות בעזרת שפת התינוקות של דנסטן ומשחררת אתכן מהלחצים עם אימוני כושר.