צילומי הריון ביתיים


מזל טוב! את רוצה לעשות צילומי הריון באפס תקציב? אז יש לי בשבילך רעיון!

את הצילומי הריון האלה עשינו בשיא הספונטניות בעזרת הפלאפון ועם ניצול הזדמנויות שניקרו בדרכינו. בחיי כמה שנהנינו!!

צילומי הריון הם תמיד כיפים, מרעננים ומהווים מזכרת כל כך משמעותית להורים ולילדים. אבל מה לעשות שלא כולנו יכולים להרשות לעצמנו צלמ/ת מקצועי/ת. לכן, כמוכם גם אנחנו, ניסינו את מזלנו בספונטניות המשפחתית.

מציאת ההזדמנות לצילומי הריון

במהלך חופשה משפחתית באילת (אחרי 4 שנים שכף רגלנו לא נגעה בבית מלון) הסתכלתי סביב והתחלתי לחשוב. איך אפשר לעשות צילומי הריון בזול ובקלות?

כשטילנו בערב לאורך הטיילת, כמו כולם, ראיתי כובע וחזייה שמשתלבים יפה ביחד עם שמלה שהבאתי מהבית (יד שניה- אספר לכם על זה בסוף הפוסט). אז קפצתי על הרעיון לצילומי הריון וקניתי אותם.

%d7%91ביקשתי שיציירו לי תינוק מציץ מהבטן וזה מה שהן עשו. יצא ממש ממש חמוד!

והנה הגיעה לה ההזדמנות!

 ביצוע צילומי ההריון

עלינו לחדר, קילחנו את הילדים ואפשרנו להם לראות טלוויזיה בזמן שאנחנו מתארגנים. עוד לא הייתי בטוחה אם אני ר3וצה שהם יהיו שותפים לצילומי ההריון האלו או לא. אז זרמנו… החלפתי בגדים, חבשתי את הכובע והתחלתי לזוז בזמן שארז מצלם חופשי. בלי ניסיון מיוחד או התנסות. פשוט להנות מהרגע. עמדתי ליד החלון, ישבתי על הכיסא, על השולחן, וכל מה שרציתי לעשות.

לשמחתי גם הקטן הגיע והצטרף. זה הפך את העניין למאתגר וכייפי כי לא רציתי שיראו את הלחם שיש לו ביד אבל לא רציתי גם לדחות אותו מההשתתפות. הגדולים כבר היו מהופנטים לטלוויזיה, אז אתם לא היה שום סיכוי.

שיחקנו עם הקטן. קראנו לו שילך ויבוא. החבאתי אותו מתחת לשמלה, הוא ניסה לטפס על כל מיני דברים בעצמו, וכשראינו שזה יותר מפריע ממהנה ארז לקח אותו ושעשע אותו לשנייה. אחר כך המשכנו.

עריכת תמונות הריון

בסוף החופשה חזרנו הביתה והסתכלתי בצילומי ההריון. הם היו כל כך יפים וכייפים, סקסיים ומכבדים אבל מה לעשות שהאיכות לא משהו.. בכל זאת  השתמשנו במצלמת פלאפון. אז ערכתי קצת את התמונות. לא בתוכנה מסובכת ולא באפקטים גדולים מאוד. עם פיקסה של גוגל. כל אחד יכול!

השתמשתי בשחור לבן, הוספתי צל, הוספתי אור, טשטשתי קצת, חתכתי שוליים, זה לקח לי פחות מחצי שעה לעבור על הכל. והרי לכם התוצאות המובחרות!

3%d7%90     6       16  1

סיכום צילומי הריון ביתיים

אז מה היה לנו פה בעצם?

* שמלה יד שנייה (30 ש”ח) בפרויקט ואצ-אפ מדהים בשם העץ הנדיב, שמאפשר לקנות תרומות מוצרים של אנשים אחרים והכסף שנאסף משמש לעזרה לנזקקים. כמו עמותות נוער או מוגבלים. מנהלת אותו אחת- רחלי, שגם תופרת באהבה למלאות בגדים שווים ונוחים. כמה כיף וטוב!

*טופ+ כובע מהטיילת באילת (80 ש”ח סך הכל) אפשר כל אביזר או לבוש שרוצים, על פי הנוחות האישית.

*בעל אוהב וחמוד

*שחרור מחשבתי וקצת יצירתיות

*טלוויזיה או שנ”צ לילדים אם לא רוצים שיתערבו…

*ניצול הזדמנות רגעית (הציור על הבטן)

*משחקי אור וצל (לעמוד ליד חלון לפחות בחלק מהתמונות)

*וכמובן- פלאפון. למשקיעים ממש מצלמה טובה תעבוד יותר טוב

היתרונות בצילומי הריון ביתיים

אחרי ההתנסות הזאת אני חייבת לציין שאני שמחה כל כך על ההזדמנות! התחושה שמי שמצלם אותך באמת אוהב אותך, שיש לך את כל הזמן שבעולם לנסות ולהתנסות, שלא רואים כל פגם שבך למרות השערות שצצות, הבריכה והחוסר באיפור ואפילו הצמיד של בית המלון … זה היה פשוט תענוג!!

אני באמת ממליצה על כך בחום! גם אם אחר כך תלכו לצילומי הריון מקצועי אל תוותרו על החוויה הזאת! כי זה פשוט להנות 🙂

ושתלדי בידיים מלאות! דפנה


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *