למה אני עושה את זה


dad-daughter-130613

את שפת התינוקות פגשתי עם ילדי הראשון בקטנה דרך סרטונים. ניסיתי לדלות מידע ברשת כי היום הכל אפשר למצוא בגוגל אבל זה לא הספיק. חקרתי ובדקתי עוד ועוד… כבר 6 שנים בוער בי הצורך לעזור לכם להבין נכון. אז פתחתי את פשוט ליהנות כדי שתוכלו גם אתם פשוט ליהנות מהורות ע”פ תינוקות.

בתחום הספורט אני כבר עמוק בפנים. לפני שהתחלתי את הלימודים בוינגייט (במכללה), אמא שלי ז”ל, סיפרה לי שמאז ומעולם רציתי להיות מורה לספורט.

חשבתי שאני יכולה לעשות את זה יותר טוב מ”קחו כדור ושחקו”. להשקיע בילדים, במסרים, בתרגילים ובפעילויות מצד אחד, אבל לגרום להם  ליהָנות מכל רגע מצד שני. בנחת ובנועם.

! עד היום אני מאמינה בזה

אבל לא בתוך מערכת החינוך אלא במקור. בהורים ותינוקות. אבל איך?

אחרי שסיימתי את הלימודים רציתי להראות לאנשים איך אפשר במהלך חיי היום יום להכניס נקודות קטנות של אור. רגעים שיתנו נחת. ולכן רציתי לכתוב בלוג שיבליט את הפשטות, הרגעים הקטנים בחיים ואת הכיף שצף כשלא עוסקים בשיפוטיות. ולעשות את זה דרך תנועה, מתיחות, נשימה והמון הכלה ואהבה!!

בלי תחרותיות, בלי למצוא חן ובלי לבזבז זמן בהכנות. כי פשוט אין. כל כך ביאס אותי לראות רק את הספורט התחרותי במהלך הלימודים. לא ככה ראיתי את החיבור בין הגוף לנפש….

החיים התגלגלו, זנחתי את הרעיון, ילדתי 4 ילדים מקסימים ולאחר ביקור במערכת החינוך ומעונות פרטיים פתחתי בעצמי משפחתון כדי להגיע הכי קרוב לתינוקות.

מה לעשות… יש לי חולשה לנשמות טהורות.

אבל אז, לפני שנה בערך, קמתי בבוקר למשפחתון שלי ונהניתי מכל דקה אבל משהו בכל זאת היה חסר לי. משהו שישלים את התמונה. משהו שיעשה גם להורים שלהם ולי טוב על הנשמה!

והחלטתי שאני חוזרת להגשים חלום!

אז הנה אני כאן בשבילכן. מלמדת אתכם לפתח קשב לתינוקות בעזרת שפת התינוקות של דנסטן ומשחררת אתכן מהלחצים עם התעמלות לנשים.

אתן מוזמנות להישאר ופשוט ליהָנות!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *